Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Andmevahetuskiht X-tee versioon 5.0 (parandatud turvanäitajad ja uued protokollid)

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus korraldab väljakuulutamisega läbirääkimistega hankemenetluse "Andmevahetuskihi X-tee versioon 5.0 (parandatud turvanäitajad ja uued protokollid)".

Riigihanke objekt on andmevahetuskihi X-tee versioon 5.0 (parandatud turvanäitajad ja uued protokollid), mis koosneb järgmistest osadest:

  1. uued lahendused ja algoritmid andmevahetuse turvalisuse tõstmiseks, täiendavad lahendused kodeerimisteenuste loomiseks ja eriõigustega asutuste andmeteenuste täiustamiseks.
  2. uus versioon X-tee keskserverite, turvaserverite, monitooringujaamade, sertifitseerimiskeskuse ja MiniInfoSüsteemi (MISP) tarkvarale.
  3. uuendatud kirjeldused ja kasutajajuhendid

Selle hankemenetluse juures on taotluste esitamiseks vajaminev info kättesaadav riigihangete registris, hanke viitenumber 113656.

Hankedokumendid ja pakkumuste esitamise ettepanek esitatakse kvalifitseeritud taotlejatele pärast taotluse esitamist ja taotlejate kvalifitseerimist.

Taotluste esitamise tähtaeg on 18. august 2009 kell 11.00. Taotlused tuleb esitada Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusesse (Rävala 5, V korrus).

Lisatud 10.07.2009

Tagasi lehele "Riigihanked"