Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Algavad „Tark e-riik“ koolitused

Riigi IT- ja küberturbe valdkonna koolitusprojektis „Tark e-riik“ korraldatakse viiendat aastat koolitusi, seminare ja teabepäevi nii avaliku kui erasektori töötajatele.

Tark e-riik koolituste logo

Aasta-aastalt on koolitusprojekt keskendunud üha enam valdkondlike koostöövõrgustike töö edendamisele ja spetsiifilistele teemadele. Näiteks toimuvad sel sügisel koolitused elutähtsa teenuse osutajate spetsialistidele, edendatakse riigiportaali eesti.ee toimetajate, e-teenuse arendajate ja turvaspetsialistide koostööd ning jagatakse teadmisi andmekogude pidajatele. Samuti jätkuvad infosüsteemide turvameetmete süsteemi ISKE rakendamise koolitused.

Registreerimine esimestele koolitustele on avatud. Lähem info Tark e-riik koolitusprojekti ürituste kohta on jooksvalt uuendatavas koolituskalendris www.ria.ee/koolitused

Koolitusprojekti „Tark e-riik“ korraldatakse Euroopa Liidu struktuurifondide programmist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kõik koolitusüritused on osalejatele tasuta ja neid aitab läbi viia AS BCS Koolitus.

Alates 2009. aastast on sarjas "Tark e-riik" toimunud kokku 185 koolitust, seminari ja infopäeva, millest on osa võtnud ligikaudu 6000 inimest.

Teema: Infoühiskonna teadlikkus

Lisatud 13.08.2013

Tagasi lehele "Uudised"