Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus
Seaded

 

Aegunud ettevõtteportaali https://portaal.riik.ee/x/eit/ teenused asuvad nüüd riigiportaalis eesti.ee

Täna jõuab lõpule selle sajandi alguses loodud portaalide koondamine riigiportaali eesti.ee. Seni portaal.riik.ee-d külastanud ettevõtted saavad kasutada teenuseid riigiportaalis eesti.ee automaatselt.

Ettevõtteportaali populaarseimad teenused on olnud töötajate ravikindlustatuna arvele ja arvelt maha võtmine ning Sotsiaalkindlustusametilt tõendi A1 (E101) taotlemine välismaale tööle lähetatud inimese sotsiaalkindlustuse kehtimiseks. Lisaks olid portaalis ka Keskkonnateabe keskusele e-metsateatise esitamine, katastriüksuste päringud Maa-ameti andmekogust, liikluskindlustuslepinguta sõiduki otsing ja mitmed teised teenused. Kõik need teenused on tänaseks kättesaadavad riigiportaalis eesti.ee.

Riigiportaali ettevõtetele mõeldud teenused leiab aadressilt https://www.eesti.ee/est/teenused/ettevotja. Kui ettevõte pole varem ettevõtteportaali kasutanud, tuleb anda töötajatele riigiportaalis e-teenuste kasutamise õigus. Kasutajate ja õiguste lisamise juhend on eesti.ee veebilehel.  
 
Ettevõtteportaali portaal.riik.ee ei tohi segamini ajada e-äriregistri Ettevõtjaportaaliga ettevotjaportaal.rik.ee, mille kaudu saab esitada äriregistrile majandusaasta aruandeid ja dokumente, samuti teha avaldusi uue ettevõtte registreerimiseks, registriandmete muutmiseks, likvideerimiseks ja registrist kustutamiseks. Ettevotjaportaal.rik.ee jätkab tööd muudatusteta.

Teema: Riigiportaal

Lisatud 17.10.2013

Tagasi lehele "Uudised"